WhatsApp

Kurumsal Tanıtım Filmi

Projelere Geri Dön

Profesyonel Ekipman ve Çekim Ekibi

Marjinal ve Özgün Kurgu Yapılandırmaları

4k Ultra HD Kalitede Video & Fotoğraf Çekimleri

Kurumsal Kimlik Yansıtan Yaratıcı İçerikler

Kurumsal tanıtım filmi, kurumların ürün veya hizmetleri için hazırlanmış olan ve içerisinde ürün, hizmet ve kurumun mesajını harmanlanmış bir şekilde kullanan bir iletişim stratejisidir. Şirketinizi en iyi ve kolay şekilde tanıtmak, ifade etmek için çok önemlidir. Günümüzde video içerikleri rekabet ortamında yazılı ve basınsal içerikleri fazlasıyla geride bırakmış durumda. Bu rekabet ortamında tutunmanın ve rakiplerinizi geride bırakıp ön plana çıkmanız için en etkili yönlerinden birisi de tanıtım filmidir. Bu zorlu kulvarda en farklı aynı zamanda iyi olan bir tanıtım filmi şirketinizi diğer şirketlerin önüne geçirecektir. İnsanların fazlasıyla video içeriği tükettiği günümüzde tanıtım filmlerinin rolü markaların kendini anlatma çabasında çok önemli bir role sahiptir.  Görsel, insan hafızasında güçlü bir etki bırakır ve pasif olarak bir yayılım sağlar. Güzel hazırlanmış bir otel tanıtım filmi çekimi, görsel ve işitsel etki olarak sayfadan taşarak sosyal medyada yayılmaya başlar.

Otel tanıtım filmi çekimi, en önemli konu hedef kitleye hitap edebilmek ve ulaşmaktır. Hedef kitle araştırılır ve analizleri yapılır. Tanıtım videoları ürün ve hizmet odaklı olmalı, uzun süreli olmamalı, ideal süre olarak 10 veya 15 dakika olmalıdır. Çok uzun tanıtım videoları insanların sıkılmasına ve sayfadan uzaklaşmasına yol açacaktır. Filmlerde kullanılacak ses ve müzikler alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından ayarlanmaktadır. Müzik film içeriğini öne çıkarmalı, akış ile uyumlu olmalıdır. Hemen hemen her kesime hitap etmeli insanları içeriği izlerken boğmamalıdır. Çekilen tanıtım filminin içeriğine uygun olan müzik ekibimizce araştırılır ve lisansı alındıktan sonra filme dahil edilir. Müzik eklendikten sonra videoya efektler eklenip müzik ile uyumlu ve daha dikkat çekici hale getirilir.

Ultra HD kalite, tanıtım filmlerinin içeriği kadar görüntü kalitesi de önemlidir. Görüntü kalite teknolojisinin gelişmiş olduğu bu dönemde kötü kalitedeki içerik izlenmeleri düşük kalmakta. Profesyonel ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz tanıtım videomuz 4K Ultra HD kaliteye varmaktadır. Süper slow motion çekimler, hızlı çekimler ve lenslerimiz ile çekimlere renk katıyoruz.

Drone Çekimleri

Birçok sektörde yaygınlaşmaya başlayan drone çekimleri gözden kaçan birçok açıyı ön plana çıkarmaktadır. Otel video çekimleri sırasında, otel drone çekimleri 4K video ve fotoğraf ile hakim olduğu alan, manzarası ve konumu göz önünde bulundurularak güzel bir açıdan dronelar ile filme alınır. Drone çekimleri için extra büyük bütçeler ile sizleri zorlamıyoruz. Drone çekimleri her zaman estetik ve anlatımı güçlendiren etkenlerden birisidir.

Otelexpert ekibi olarak firmanız için verdiğimiz video prodüksiyon hizmetleri, firmanızın rekabet ortamında öne çıkması ve hedefe ulaştırmak için devamlı olarak çalışıyor ve yeni teknolojiler için kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Ekibimiz ile tanışmak, prodüksiyon hakkında daha fazla bilgi vermek ve tanışmak için sizi ofisimize kahve içmeye davet ediyoruz.

Please ask our reseller prices or partnership details!

Contact Us

DİĞER PROJELER