WhatsApp

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Projelere Geri Dön

Takipçi Sayısı Artırma

Etkileşim Artırma

DM Yönetimi

Kampanya

Çekiliş ve Aktivite Yöntemi

İşletme Profil Tasarımı

Görsel İçerik

Video Gönderiler

Aylık Raporlama

Demografik Döküm

Dünyanın her yerinden yeni potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz! Otelexpert uzmanları dijital dünyada varlığınızı otel sosyal medya yönetimi ile güçlendiriyor! Takipçilerinizi harekete geçiren, ilham veren, eğlendiren, markanızı güçlendiren paylaşımlarla sosyal medya profillerinizi yönetiyoruz. Müşterilerinizden gelen tüm etkileşimi ölçüyor, anlaşılması kolay bir şekilde raporluyoruz.

Turizm firmalarının sosyal medya hesaplarını yönetmek keskin bir içerik stratejisi, tutarlılık ve yaratıcılık gerektirir! Bunların hepsini biz yaparız.

Sosyal Medya Yönetimi Gönderi Oluşturma

Görsel İçerik Oluşturma:

Kusursuz ve ilham verici görüntüleri müşterilerinizle paylaşmak için yerinde fotoğraf çekimi yapıyor, özel hazırlanmış sosyal medya kurgularıyla beraber paylaşıyoruz!

Video Gönderiler

Sosyal medyada video gönderilerin etkileşim gücü kanıtlandı! Sizin için turizm pazarlama profesyonellerimiz en iyi tanıtım ve pazarlama videolarını oluşturur! Kendinizi bir de bizim penceremizden tanıyın.

Sosyal Medya Topluluk Yönetimi

Müşteri Yanıtları

Turizm alanında profesyonelleşmiş iletişim uzmanlarımız sizin için gelen mesajlara anında cevap versin! Müşteriniz beklemesin, siz vakit kaybetmeyin. Bu işi biz sizin için halledelim!

Etkileşim Arttırma

Otelexpert uzmanları sosyal medya yönetimi sırasında müşterilerinizle etkileşim içinde bulunur! Müşterilerinizin katıldığı içeriklerle markanız konumunu güçlendirir, sizi tercih listesine alanların sayısı artar! Binlerce yeni potansiyel müşteri.

Müşterileri Hedefleme

Sizi milyonlarca potansiyel müşterinizle tanıştıralım! Otelinizi binlerce kişiye profesyonel bir bakış açısıyla sergileyin. Size güvenen, sizi seven, sizi not eden binlerce sosyal medya takipçisine ulaşalım.

Organik Büyüme

Sayfanızın takipçilerini mi arttırmak istiyorsunuz? Bunu sizin için organik yöntemlerle ve reklam stratejilerimizle yapıyoruz! Sayfanızı büyütürken aynı zamanda pazarlama bütçenizi en optimal haliyle kullanabilirsiniz. Otelexpert uzmanlarıyla iletişime geçin.

Aylık Raporlama

Otelexpert uzmanları size aylık olarak kitle, katılım, web tıklamaları ve onlarca farklı alanda rapor sunabilir! Size sunduğumuz verilerle hizmetinize yeni bir bakış açısı katın.

Gönderi Analizi

Müşterilerinizin etkileşim dağılımını inceliyor, belirli zaman dilimlerinde en iyi performansı gösteren etkileşimler ve diğerleri arasında çalışmalar yapıyoruz.

Demografik Döküm

Turizm işletmeleri için demografik hedefleme ve raporlama büyük önem taşıyor! Hesabınızı yönetirken belirli toplulukları hedefliyor, sonuçlarını size rapor olarak iletiyoruz.

Reklam Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi pazarlama uzmanları reklamlar için hazır hale getiriyor! Turizm uzmanlarımız optimal ve etkili reklam stratejileri oluşturarak, bütçenizi otel reklam yönetimi için en verimli haliyle kullanmanızı sağlıyor.

Takipçi Sayınızı Arttırın​

Akış ( Gönderi ) & Story ( Hikaye ) Paylaşımı​

Direct Message ( DM ) Yönetimi​

Kampanya , Çekiliş ve Aktivite Yönetimi​

İşletme Profili Tasarımı​

DİĞER PROJELER